Klub Sportowy PODWAWELSKI, rozpoczął swoją działalność ponad 30 lat temu.

W obecnym miejscu Klub funkcjonuje od 2000 roku. Propozycja programowa naszego Klubu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, wśród których znajdują się zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

       Realizując obszerny program rozwoju sportu, rekreacji i turystyki, Klub nasz współpracuje z licznymi placówkami, ośrodkami i organizacjami polskimi jak i zagranicznymi. Skupia wybitnych fachowców z wielu dyscyplin.

       Utytułowana kadra trenerów i instruktorów stwarza najlepsze warunki do samorealizacji, motywuje do osiągania założonych celów poprzez szeroko pojętą aktywność ruchową.

       Zawodnicy naszego Klubu osiągają bardzo wysokie lokaty zarówno w rywalizacji krajowej, jak i międzynarodowej. Uczestniczą w licznych zawodach sportowych, szkoleniach i obozach treningowych.

       Klub zrzesza ponad 500-set członków, prowadzi treningi sportowe i zajęcia w siedmiu sekcjach sportowych i rekreacyjnych: Rock'n'Roll Akrobatyczny, Tenis Stołowy, Sporty Lotnicze-Modelarstwo, Taniec Nowoczesny, Karate, Fitness, Siłownia.

       Klub nasz od roku 2012 należy również do grona instytucji szkoleniowych, prowadzi kursy instruktorskie z uprawnieniami zawodowymi: Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki i Tańca Sportowego.

       Od roku 2008 Klub współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 25 w Krakowie prowadząc klasy sportowe o profilu Akrobatyka Sportowa - Sport Taneczny - Rock'n'Roll Akrobatyczny.

        Dołącz do nas, buduj z nami swoją sprawność fizyczną, bądź zdrowy, osiągaj sukcesy i tak jak my działaj z pasją. Serdecznie Zapraszamy !