Zdrowy Kręgosłup


Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP to doskonały sposób, aby w dobrej formie utrzymać nasz największy stabilizator ciała. Ćwiczenia na zajęciach ZDROWY KRĘGOSŁUP mają charakter zarówno profilaktyczny, jak i też pomagają w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa.

Program ZDROWY KRĘGOSŁUP ukierunkowany jest na  takie problemy u osób w każdym wieku. Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP obejmują zarówno ćwiczenia wzmacniające jak też rozluźniające, mobilizujące, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Jest to trening zarówno dużych grup mięśniowych jak i też tzw. mięśni głębokich, posturalnych. W tok lekcji ZDROWY KRĘGOSŁUP wpleciona jest również nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała.

Ćwiczenia  na zajęciach ZDROWY KRĘGOSŁUP w ciekawy i różnorodny sposób leczą nie tylko kręgosłup i plecy, ale też jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała. Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP to zarazem jedna z najbezpieczniejszych form wśród aktywności ruchowych.

Trafiając na trening ZDROWY KRĘGOSŁUP będziesz wykonywać ćwiczenia najczęściej w pozycjach izolowanych, które gwarantują najlepsze możliwe skoncentrowanie się na ćwiczonej partii ciała, a co też  istotne są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa.

Na zajęciach Zdrowy Kręgosłup wykorzystywane są również różnorakie przybory, takie jak np. duże piłki (body ball), małe piłki eliptyczne (ballooning), tubingi, taśmy, wałki (farmroller) i inne. Ćwiczenia te oprócz zbawiennego wpływu na mięśnie grzbietu oraz mięśnie głębokie kręgosłupa, ujędrniają też i wzmacniają mięśnie dolnych partii ciała: brzucha, pośladków, ud. Wszystkie ćwiczenia na treningu ZDROWY KRĘGOSŁUP poprzedzane są rozgrzewką i zakończone dokładniejszym dłuższym rozciąganiem.

Zatem jeżeli, odczuwasz dyskomfort związany z dyskopatią, bólami kręgosłupa lub karku, drętwieniem rąk, rwą kulszową... czy którymś z podobnych problemów, masz za sobą długą pracę przed komputerem, męczącą jazdę samochodem, czy też inne czynniki negatywnie wpływające na Twój kręgosłup, przyjdź do nas, program ZDROWY KRĘGOSŁUP jest właśnie dla Ciebie,


ZAPRASZAMY !

www.podwawelski.org